E-umění
E-umění
E-umění
Login:
Heslo:
  Pamatovat heslo
 
   
REGISTRACE  | NOVINKY | UŽIVATELÉ | REDAKCE | PARTNEŘI
Za stínem najdeš květ světla
« Novější Dílo má oblíbeno 0 uživatelů Starší »

 

 

Za stínem najdeš květ světla

Nahlásit nevhodné dílo | Otevřít na samostatné stránce
VÝTVARNÉ DÍLO - kategorie: Akryl   Hodnocení: 0.00

Peter Autor: Peter
Vloženo: 02.12.2017 00:16
Shlédnuto: 625x

Zobrazit galerii autora

Popis fotografie, technika:

Komentáře a hodnocení mohou vkládat jen registrovaní uživatelé! Fotografové.info - adresář fotografů www.studiove-blesky.cz

 
Hodnocení a komentáře

 

Klarkin

Klarkin | 10.12.2017 18:42

Ahoj. Určite je bytostne zaujímavè, to čo píšeš. Myslím si, že hurikán nevyvolá mávnutie "motýlich krídiel" na opačnom konci zeme....myslím, že prírodnè katastrofy vyvoláva "kolektívne povedomie ľudstva"....čo myslím viac korešponduje s faktom, ako sme všetci navzájom prepojený. Ďalej...svet dokáže ovlivňovať ktokoľvek....či už je narodený pod tou, alebo onou planètou. Záleží, či ho dokáže ovlivňovať "vedomo", alebo "nevedomo". Ak vedomo - znamená to, že má určitú duchovnú kvalitu. To čo píšes o "jednote" predpokladám, ze si mal na mysli skôr "uniformitu" alebo ľudovo povedanè "stádovitosť"....kde chýba proste "individualita" človeka, ako tvorivej bytosti. Žijeme v priestore "relativity" , aby sme sa mohli definovať ako duchovnè bytosti. Tak ako sa dobro definuje zlom, ako sa vysokè definuje nízkym, horkè- studeným ...atď...Nikto nie je pod niekým, ani nikto nad niekým, lebo vo sfère "absolútna" neexistujú dyády : dobrý - zlý, lepší-horší...atď....tam sa neposudzuje, nesúdi, ani neodsudzuje....to "láska" nerobí. Ale v podstate s tebou súhlasím... :)

Peter | 10.12.2017 20:29

Děkuji za komentář, snažím se to podat tak jak tomu rozumím a sám nevím jestli je to pravda, až v ní jednou budu, počítám s inkarnacemi, pak budu vědět jistě, čerpám z duchovních pramenů, duchovních mistrů, kterým věřím, protože oni tam již jsou. a překládám si to do své řeči. Staletími prověřená skutečnost a pravda a praxe duchovních mistrů. nebo ezoteriky, duchovna... :-)

 

Bez fotografie

Peter | 03.12.2017 16:44

Potřebuji se podělit s úvahami, nejsem v poznání Pravdy, ale leccos jsem již zažil, také leccos vstřebal z duchovních pravd, knih, to čemu věřím já, že to tak je. Tak se s Vámi podělím o mé povídání v tomto obrázku. 1. Efekt motýlých křídel, myslím že vědci s tím přišli. Když na jedné straně zeměkoule motýl mávne svými křídli, na druhé straně zeměkoule může vzniknout hurikán. Takto jsme všichni propojeni, a takto se navzájem ovlivňujeme. Já mám slunce a merkur ve 12. domě, domě karmy a podvědomí. a píše se že tito lidé s takovým postavením planet, dokážou tajně ovlivňovat o samotě svět a druhé působit na podvědomí své a lidstva. Co uděláš pro sebe dobrého uděláš tak i pro lidstvo a ostatní. Když pomůžeš druhému, pomůžeš tím sobě. Největší pomoc druhým, je pomoc sama sobě, to že člověk na sobě pracuje, mění se a své plody práce nabízí druhým. To je dobro. Když však člověk žije v nevědomosti o sobě a o tom že jsme všichni jedno, Jednota, ubližuje sobě nebo druhým, ovlivňuje tím celek negativně a vše se mu jako bumerang vrací. Největší pomoc od člověka všem, je dosáhnout osvícení, tím příjde z jednoho místa osvícené duše světlo do všech dalších duší. Všichni jsme tu potřební v tomto soukolí vesmíru. Neumím to lépe pojmout. 2. Jednoduše, co učiníš pro druhé, učiníš sobě, co učiníš pro sebe, učiníš tak i pro druhé. Není to žádná novina. Ježíš Kristus říkal, cokoli jste udělali mým maličkým,... udělali jste mě. 3. Jedna částečka Vesmíru, která obsahuje celý Vesmír. A je nás jako hvězd, těch částeček, neopakovatelných, a každá v sobě nosí celý vesmír. Nekonečno v každém zrnku, zrnko v nekonečnu dalších zrnek. Neuchopitelné, nepochopitelné, zázračné, magické. 4. nekonečno vesmírů, tvořících nekonečný vesmír. 5. Jeden Zdroj, tvořící nekonečno vesmírů schopných tvořit sami ze sebe další nekonečné vesmíry. V Jednotě všeho se setkáváme, sebou se stáváme. 6. Bůh ve svém stvoření spatří sám sebe, na sebe samého se dívá z nás. Konečné v Nekonečném, nekonečné v konečném. 7. Vidět v druhém sebe, vidět v sobě druhé. Vidět Boha v druhých, vidět jej v sobě, Vše patří jedinému Vědomí Já, Bohu. 8. Není nic, čím bys nebyl, Vše je v tobě, jsi schopen tvořit, také bořit. Jsi nad Dobrem i Zlem, Jsi Pravdou nekonečnou, tak blízko ti je Bůh, tak Blízko že jej nevidíš. Prohlédni tedy ten závoj co se tvým nepravým já nazývá. Jsi Vším a nikdy jsi ničím jiným nebyl než li vším. 9. Zažíváš Dualitu, abys poznal, že vše ... dál mi mozek neslouží. Prostě V Jednotě dualita mizí a ty jsi ve svém pravém Já. 10. Když srdce a Duše volá a začne prahnout opět po duchovním pokrmu Boha, bolí to, srdce i duše si najde cestu, zažehne se božská jiskra a srdce s Duší začne aspirovat, vznikne duchovní plamen který tě vede k Bohu. Bolí to, když jsi oddělený od zdroje. a tím větší touha vzniká. 

 

Papulka

Papulka | 02.12.2017 21:57

pěkný, já v tom nejdřív viděla ruku v náhledu

Peter | 02.12.2017 22:01

dělám si takové etidky na A4 akrylem

     

 

 

Eumeni  
HOME | FOTOGRAFIE | VÝTVARNÉ UMĚNÍ | BLOG | KULTURNÍ PROGRAM | REGISTRACE | UŽIVATELÉ | REDAKCE | PARTNEŘI created by WEB-STUDIO
   
www.europeanarts.cz
Home Fotografie Výtvarné umění Blogy Kulturní program